Alevi Ünlüler

    ntvturk 22:17 - 17/04/2017

    Alevi Ünlülerin kimler olduğu özellikle DÜnyaya Magazin penceresinden bakan çevrelerce oldu bitti merak edilen bir konu olmuştur. İnsanların hangi Dine, hangi Milliyete ve hangi uyruğa dahil oldukları onların genellikle hayata bakış açısıyla doğru orantılı olmuştur. Alevi Ünlüler’de bu anlamda önemsenen ve duruşlarıyla hayran kitlesine öncü olan, gerekirse yanlışa ve haksızlığa itiraz edenler olarak bir nevi öncü konumunda olmakla mükelleftirler.
    Durum her zaman böyle olmayadabiliyor, ”Bana dokunmayan Yılan Bin yaşasın” mantığıyla eğriye doğruya ses etmeden bireyselliği hayatlarının merkezine yerleştiren birçok Alevi Ünlüde vardır. Bu çalışma ”Alevi mi” sorusunun cevabını arayanlara özel bir Web Sitesidir.
    Alevi Ünlüler, Alevi Sanatçılar, Alevi Haber Spikerleri, Alevi Futbolcular, Alevi Siyasiler, Alevi tanınmışlar kimlerdir sorusuna cevap olmayı hedefleyen Alevi Ünlüler Web Sitesi bu sorulara cevap olmaamacıyla yola çıkmış bir Web sitesi olarak incelenmeye değer güzel bir Alevi Haber Sitesidir.

 

Cevapla

Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

c
yeni yazı oluştur
j
sonraki yazı/yorum
k
önceki yazı/yorum
r
cevapla
e
düzenle
o
yorumları göster/gizle
t
üste çık
l
giriş yap
h
yardımı göster/gizle
shift + esc
iptal